VMK100 KONTSERT - Viisitund viiuliga

31. märtsil toimus Valga Muusikakoolis järjekordne üritus erialakontsertide sarjas VMK 100. Seekord oli korraldajaks keelpilliosakond. Esinesid solistid, erinevad ansamblikoosseisud ja kooli keelpilliorkester. Kaasa lõid õpilased, õpetajad ja hispaanlannast külalisviiuldaja. Kava oli vaheldurikas ja põnev. Uudse koosmängukogemuse said nii solistid kui orkester esitades koos A.Piazolla pala “Oblivion”. Elevust tekitasid ka orkesteri esitatud J.Haydni “Lastesümfoonias” kasutatud lastepillid. Põnevat kuulamist pakkus trio koosseisus viiul, trompet ja klaver, kelle esitatud G.Gershwini tuntud meloodiad lausa vallutasid saali. Rõõmsat elevust pakkus nii õpetajate viiulikvartetietteaste, kui ka viiulitrio ja ansambli “Keldripäkapikud” hoogsad esitused. Viisitund möödus tempokalt ja rohke publiku toetava aplausi saatel.