Õppeaasta avatervitus

Armas koolipere!

Tervitan teid kõiki alanud uue õppeaasta puhul!

Valga Muusikakoolil on nüüd oma armas kutsung – algusread on koolile meie vilistlase helilooja, Võru Muusikakooli õpetaja ja koolijuhi Piret Rips-Laulu loodud laulust Läheme, mille on sisse mänginud meie õpetaja José Page.  Kutsung hakkab märku andma kontsertidest ja muudest pidulikest kokkusaamistest meie majas. Ja neid koosolemisi tõotab tulla palju, sest täna algab meie kooli juubeliõppeaasta  -   Nimelt-  juunis 2022 ehk õppeaasta lõpul täitub 100 aastat päevast, mil otsustati asutada Valga Muusikakool. Juubelisündmused on kavandatud kogu õppeaasta vältel.

Ja märkimist väärib veel teinegi tähtpäev. - Meie väärikas - pea saja aastaseks saav kool on oma tegutsemise ajast 55 aastat töötanud meie armsas, veel hoopis vanemas remondiootel majas.

Soovin kõigile toredaid kohtumisi, palju uusi väärtuslikke teadmisi ja suurt rõõmu pillimängust!

Toredat kooliaastat!

Tiia Parmo