OSALE KLAHVIKAMPAANIAS!

Valga Muusikakoolil on uus kontsertklaver Petrof Mistral - saadud kooli 100. sünnipäevaks.

Valga vald leidis vahendid ja korraldas hanke, eelmise aasta lõpus algatatud klahvikampaanias osalejad aitasid pilli soetamisele kaasa.

Aga klahvikampaania kestab!

Sul on võimalus:

1) toetada klaveri soetamist (klikka „ANNETA“) mistahes summaga,
või

või

3) Sinu poolt valitud ja veel vaba klahv 200 € eest „välja osta“ (klikka „OSTA KLAHV“) ning siis seda endanimeliseks klahviks pidada. Koos annetusega on Sul võimalik edastada tervitussõnum.

Koos klahvi ostuga on Sul võimalik edastada ka tervitussõnum.

Teie veebilehitseja ei toeta klaverit.

Klaverit hetkel häälestatakse

NB! Ostetud klahvid muudavad värvi – valgemaks või mustemaks ja nende heli on klikkides valjem. Klahvi ostmisel võtab nime ja tervitussõnumi märkimine klaviatuurile ning klahvi värvi ja helitugevuse muutmine mõne päeva aega.

Valga Muusikakool on isikuandmete vastutav töötleja. Valga Muusikakool edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.Privaatsuspoliitika.